اداره کل برنامه ریزی و اقتصاد دانش بنیان

یاسر هاشمی: خواست مردم تداوم راه و تفکر آیت‌الله هاشمی است- 12 بهمن شیرین‌ترین روز برای پدرم بود

۱۴ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۷:۴۵ کد : ۸۳۱۴ اخبار واحد
تعداد بازدید:۵۴۴
یاسر هاشمی: خواست مردم تداوم راه و تفکر آیت‌الله هاشمی است- 12 بهمن شیرین‌ترین روز برای پدرم بود

یاسر هاشمی با اشاره به حضور پرشور مردم در مراسم‌‌های پس از رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، این حضور را نشان‌دهنده خواست مردم برای تداوم راه و تفکر رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام دانست و گفت: انشاءالله با همت مردم، راه ایشان ادامه پیدا کند.

یاسر هاشمی رفسنجانی فرزند رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری آنا گفت: امسال 12 بهمن نخستین 12 بهمنی است که متأسفانه در فقدان آیت‌الله هاشمی رفسنجانی برگزار می‌شود و این فقدان، حسرتی را برای ما ایجاد کرد.

وی با اشاره به اینکه «12 بهمن شیرین‌ترین روز برای پدرم بود»، افزود: به‌هرحال شاید برای ایشان در تاریخ انقلاب اسلامی، پس از سه سال زندان در دوران شاهنشاهی و آزادی قبل از ورود حضرت امام خمینی(ره)، این روز جزو شیرین‌ترین روزهای به‌یادماندنی بود؛ همچنین برای ملت ایران نیز چنین است و من فکر می‌کنم پاسداشت این روز، جزو ملزومات تاریخ انقلاب اسلامی است.

یاسر هاشمی در پایان گفت: به نظر من حضور پرشور مردم آن هم با عشق و با تمایل قلبی خودشان در کلیه مراسم تشییع و تدفین و همچنین در مراسم بزرگداشتی که برای حضرت آیت‌الله هاشمی برگزار شد، نشان‌دهنده این است که خواست مردم تداوم راه و تفکر ایشان است. انشاءالله با همت مردم راه ایشان ادامه پیدا کند.

 


نظر شما :